WAKACJE DLA SINGLI

Wakacje i wczasy to czas odpoczynku i relaksu, dzięki któremu możemy nabrać sił i optymizmu do dalszej pracy. Na wyczekiwany z niecierpliwością urlop pracuje każdy, także single i osoby samotne. Jeśli jesteś singlem, osobą samotną lub z jakichś innych względów musisz wyjechać na wczasy w pojedynkę, koniecznie zapoznaj się z ofertami wakacji dla singli.

Jednoosobowe wczasy nie muszą być nudne. Wakacje dla singli to wyjazd z atrakcjami organizowanymi dla grupy ludzi, którzy wybierają na wypoczynek samotnie. Nie należy mylić pojęć i nie traktować zdarzenia jako randki w ciemno, choć zdarza się, że na grupowych wakacjach odnajdują się dwie, idealnie pasujące do siebie połówki.

Wyjazd ma charakter rekreacyjny z konkretnym programem i motywem przewodnim. Rodzaj imprezy oraz tematykę można wybrać i przygotować się do niej wcześniej. Biura podróży organizują wypoczynek oraz wycieczki zagraniczne i krajowe pod hasłami: nurkowanie, rejsy, spływy kajakowe lub narty.

Wiele biur turystycznych powstało dla idei organizowania wczasów dla singli lub dołączyło taką opcję do swojej oferty. Bycie singlem jest obecnie bardzo powszechne i modne. Tworzenie nowych ofert handlowych, nie tylko w sferze turystycznej, świadczy o liczności osób żyjących w pojedynkę i rosnącym popycie.

Wakacje dla samotnych i wczasy dla singli – w górach, nad morzem, nad jeziorem, w spa i wiele innych. Ceny wyjazdów dla podróżujących samotnie kształtują się tak samo jak w ofertach dla każdego innego turysty. Osoby żyjące w pojedynkę, aby móc pozwolić sobie na taki wyjazd, muszą dobrze zarabiać lub zatroszczyć się o oszczędności na ten cel dużo wcześniej. Coraz więcej biur, chcąc pozyskać klienta w kategorii singiel, oferuje pobyty w hotelach bez dopłat za pokoje jednoosobowe i interesującą ofertę spędzenia wolnego czasu na miejscu.

W Polsce, single najchętniej spędzają czas w górach lub nad morzem (Zakopane i Sopot), za granicą najczęściej wybierają Grecję, Egipt, Turcję, Tunezję, Tajlandię, Sri Lankę i Meksyk. Najpopularniejsze opcje wyjazdowe: to „romantyczne wakacje dla samotnych” i „aktywne wczasy dla singla”.